KİHMED – Assa Danışmanlık İş Birliği

KİHMED – Assa Danışmanlık İş Birliği Çerçevesinde İmzalandı

Kocaeli ve Türkiye’nin dört bir yanında bulunan üyeleri ile geniş bir camiaya hitap eden Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (KİHMED) Kocaeli’ de faaliyet gösteren ve alanında başarısını ispat etmiş ASSA Eğitim ve Danışmanlık ile iş birliği yaparak üyelerine cazip fırsatlarla iş imkanı sağlıyor. KİHMED ve ASSA Eğitim Danışmanlık arasında imzalanan protokol ile KİHMED üyeleri, “Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanlığı Eğitimi” ni %10 indirimle alacaklar. Eğitim sonrası sertifikalarını alan KİHMED üyeleri, yasa gereği tehlikeli maddeler alanında faaliyet gösteren firmalara zorunlu hale getirilen “Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanı” olarak 5 firmaya danışmanlık yapabilecek ve yüksek gelirli bir iş imkanına kavuşacaklar.

 

Ba Alanda İhtiyaç Çok Fazla

Türkiye’deki firmalarda şuanda 18 bin uzman gerekmekteir. Her bir kişi de ortalama 5 firmaya bakabilmektedir. Kocaeli Gebze’de 391 firmanın tehlikeli madde faaliyet belgesi vardır. Bu sektör her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şuanda tüm Türkiye’de bu alanda 800 tane uzman bulunmakta.  Eğitimde başarılı olanlar tehlikeli madde taşıyan depolayan ulaştıran her yerde çalışabilmektedir. Benzinliklerde de tehlikeli madde atıkları olan hastanelerde de çalışabilirler.   Eğitimlerden sonra başarılı olan ve daha sonra işe başlayan uzmanlar ortalama bir firmadan 2000 – 2500 TL ücret alabilmektedirler. Ve ayrıca bir uzman aynı anda 5 firmaya danışmanlık yapabilmektedir.

KİHMED olarak her daim mezun ve mensuplarımızla bir ve beraber, hayatın her alanında destek olmaya gayret ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda yeni bir iş imkanı sağlamak adına Türkiye’de henüz yaygın olmayan bir alanda; “Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanlığı” alanında eğitim veren ASSA Eğitim ve Danışmanlık ile imzaladığımız protokol ile bu alanda kolayca iş imkanı bulabilecek olan üyelerimizin eğitim maliyetini hafifletmeyi hedefliyoruz. Bu protokol ile eğitim ücretinde üyelerimize KİHMED’ e özel %10 indirim sağlayan ASSA Eğitim ve Danışmanlık kurumuna tekrar teşekkürlerimi sunuyoruz.

 

Metnin tamamı için tıklayınız.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?