İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? | 2022

İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? | 2022

Merhaba, siz değerli okuyucularımız için İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Sorusunun cevabını paylaşacağız. Yazımızda ayrıca 2022 İşyeri Hekimliği Sınav Soruları konusu da yer almaktadır.

İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

 

İşyerlerinde İşyeri Hekimi olarak görev yapmak isteyen kişilerin ilk olarak İRİS AKADEMİ™ Eğitim Kurumundan işyeri hekimliği eğitimi alması gerekir.

İşyeri hekimliği eğitimini alan kişiler İşyeri Hekimliği Sınavı na girmeye hak kazanırlar.

İşyeri Hekimliği Sınavı, ÖSYM’nin belirlediği “İSG Sınavı” başlığı altında yapılmaktadır. İşyeri Hekimliği Sınavı her yıl iki defa yapılmaktadır. 2022 yılının ilk İSG/1 sınavı 15 Mayıs tarihinde gerçekleştirilmiştir. 2022 yılının ikinci ve son İSG/2 Sınavı 11 Aralık 2022 tarihinde yapılmıştır.

11 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilen İşyeri Hekimliği Sınavı na giren kişiler İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Sorusunu merak etmeye başladı.

Şimdi isterseniz İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Sorusunu yanıtlayalım.

İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak:

İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları 03.01.2022 tarihinde Açıklanacak tır.

 

2022 İşyeri Hekimliği Sınav Soruları

 

İşyeri Hekimliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Başlıklı bu yazımızda 2022 İşyeri Hekimliği Sınav Soruları konusuna da yer vermek doğru olacaktır.

2022 yılının ikinci ve son İşyeri Hekimliği Sınavı 11 Aralık 2022 tarihinde yapılmıştır. İşyeri Hekimliği Sınavı na giren kişiler için Sınav Soruları ve Cevapları önemlidir.

2022 İşyeri Hekimliği Sınav Soruları 11 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilen İşyeri Hekimliği Sınavı ndan sonra açıklanmıştır. İşyeri Hekimliği Sınavı na giren kişiler aday işlemler sistemi nden 2022 İşyeri Hekimliği Sınav Soruları ve Cevapları na ulaşabilirler.

 

 

 

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?