2022 İSG/2 Sınav Sonuçları Açıklandı

2022 isg2 sınav sonuçları açıklandı

2022 İSG/2 Sınav Sonuçları bugün Açıklandı. Bizlerde sizler için yazımızda 2022 İSG/2 Sınav Sonuçları Açıklandı konusunu ele aldık. 2022 İSG/2 Sınav Sonuçları Açıklandı başlıklı yazımızda ayrıca İSG Sınavını Kazandım Ne Yapmalıyım? Konusu da bulunmaktadır.

 

2022 İSG/2 Sınav Sonuçları Açıklandı

 

İSG Sınavı ÖSYM kurumu tarafından her yıl iki kere yapılmaktadır. 2022 yılının ilk İSG/1 Sınavı 15 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 2022 yılının ikinci ve son İSG/2 Sınavı 11 Aralık 2022 tarihinde yapılmıştır.

İSG Sınavı na katılmak isteyen kişilerin ilk olarak İRİS AKADEMİ™ Eğitim Kurumuna başvuruda bulunarak İSG Eğitimi alması gerekir. İSG Eğitimi ni tamamlayan kişiler İSG Sınavı ndan başarılı olduktan sonra İSG Sertifikası na sahip olabilirler.

11 Aralık 2022 tarihinde sınava giren adayların İSG Sınavı Sonuçları 03 Ocak 2022 tarihinde Açıklandı. İSG Sınavı na giren adaylar için İSG Sınav Sonuçları önemlidir.

ÖSYM kurumunun yaptığı İSG Sınav Sonuçları Açıklandı duyurusu birlikte kişiler aday işlemler sistemi nden İSG Sınav Sonuçları na ulaşabilirler.

İSG Sınavını Kazandım Ne Yapmalıyım?

 

2022 İSG/2 Sınav Sonuçları Açıklandı duyurusu yapıldıktan sonra adaylar İSG Sınavını Kazandım Ne Yapmalıyım? Sorusunu merak etmeye başladı.

11 Aralık 2022 tarihinde yapılan İSG/2 Sınavı nda geçerli not alan her kişinin İSG Katip sisteminde belirli aşamaları yapması gerekir. Sınavda başarılı olan adaylar İSG Katip üzerinde bulunan yolu izleyerek sertifika başvurusunu yapmalıdır.

Sertifika başvuru işlemini yapan adaylar Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Programı üzerinden sertifika ücretini ödemelidir.

İSG Sınavını Kazandım Ne Yapmalıyım? Sorusunun daha ayrıntılı bir şekilde incelemek için “İSG Sınavını Kazandım Ne Yapmalıyım?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?