Eğitimlerimiz


iş güvenliği eğitimi

İş Güvenliği Eğitimi

Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği, son yıllarda giderek daha önemli bir hale gelmiştir. Bu, iş kazaları ve meslek hastalıklarının artması ve işyerlerinde çalışanların daha fazla korunmasına duyulan ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen İSG Kursu olarak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda kapsamlı bir eğitim vererek, işyerlerinde çalışanların daha güvenli bir şekilde çalışabilmelerini sağlıyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgi ve beceriler edinmek istiyorsanız, Türkiye’nin önde gelen İSG Kursu olarak, iş sağlığı ve güvenliği kursumuza katılmanız gerekmektedir.


işyeri hekimliği eğitimi

İşyeri Hekimliği Eğitimi

İşyeri hekimi, işyerinde çalışan kişilerin sağlık ve güvenliklerini korumak için görevlendirilen hekimdir.

İşyeri hekimliği eğitimi, işyerlerinde çalışan kişilerin sağlık ve güvenliğini korumak için önemli bir meslek olan işyeri hekimliği mesleğini icra etmek için gerekli olan bilgi ve becerileri kazandırır. İşyeri hekimliği eğitimi almak için, güvenilir eğitim kurumlarına başvurmak gerekir.

Biz de, uzman eğitmen kadromuzla işyeri hekimliği kursu vererek, işyeri hekimliği sertifikası almanız için sizleri de ailemize bekliyoruz


işyeri hemşireliği eğitimi

İşyeri Hemşireliği Eğitimi

İşyeri hemşireliği, işyerlerinde çalışan kişilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak için görevlendirilen hemşirelerdir.

İşyeri hemşireliği kursu, işyerlerinde çalışan kişilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak için önemli bir meslek olan işyeri hemşireliği mesleğini icra etmek için gerekli olan bilgi ve becerileri kazandırır. İşyeri hemşireliği eğitimi almak için, güvenilir eğitim kurumlarına başvurmak gerekir.

Biz de, uzman eğitmen kadromuzla işyeri hemşireliği kursu vererek, işyeri hemşireliği sertifikası almanız için sizleri de ailemize bekliyoruz.


ÜCRETSİZ BAŞVURU YAP


ÜCRETSİZ BAŞVURU YAP


ÜCRETSİZ BAŞVURU YAP

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?