12 Aralık 2021 “A,B,C” İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşireliği) Sınav Başvuruları Başlıyor

12 Aralık 2021 Tarihinde gerçekleşecek olan İSG-2 sınavı için başvurular 22.10.2021- 01.11.2021 tarihleri arasında https://ais.osym.gov.tr/ adresinden bireysel olarak yapılacaktır.

 2021  yılının 2.dönem İSG sınavı olacak olan 12 Aralık 2021 tarihli “A,B,C” İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşireliği) sınavı için 22 Ekim 2021  tarihi itibariyle başlayacaktır. Bununla birlikte sınavın ÖSYM tarafından yapılacak olması nedeniyle sınava katılacak adayların ÖSYM üzerinden aday işlemleri parolaları ya da e-devlet kapısı ile giriş yaparak sınav başvurularını şahsen yapmaları gerekmektedir. Ayrıca sınava girecek adayların Ösym sistemine başvuru yapmadan önce HES kodu bildirmeleri zorunludur. Aksi takdirde sınav başvuru yapılmayacaktır.

Sınav başvuru tarihleri ise 22 Ekim- 01 Kasım tarihleri arasında yapılabilecektir.

“A,B,C” İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşireliği) sınavına katılacak olan tüm adaylar için önemle duyurulur.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?