TOKAT İŞYERİ HEKİMLİĞİ KURSU | İRİS AKADEMİ™

Diğer kurslarında olduğu gibi işyeri hekimliği kursu hizmetinde de adından söz ettiren kurumumuz ile her zaman hizmetinizdeyiz. İris Akademi olarak kalitemizi her zaman ön planda tutup sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. İşyeri hekimliği kurs ücretleri konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

İşyeri Hekimliği Nedir?

Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanlığı tarafından onaylanmış işyeri hekimliği sertifikası sahibi olan hekimlere işyeri hekimi adı verilir. İşyerlerindeki güvenlik ve sağlığı arttırmaya yönelik getirilen uluslararası standartlardaki düzenleme ve kanunlara uygunluk sağlamak için iş güvenliği uzmanları ile beraber çalışmalarını sürdürürler.

İşyeri Hekiminin Görevleri Nelerdir?

İşyeri hekiminin görevleri şu şekildedir:
• İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak,
• Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerini yapmak,
• Çalışanlara genel sağlık konularında eğitim vermek,
• İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılmak,
• İşyerinde denetim ve gözetim sistemi çalışmalarına katılmak,
• İşin yürütümündeki psikososyal ve ergonomik riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumunu sağlamak,
• İşyerinde genel hijyen şartlarını değerlendirmek,
• Gece vardiyaları da dahil olmak üzere işçilerin sağlık gözetimlerini yapmak,
• İş güvenliği öncülüğünde yapılan risk değerlendirmesi çalışmalarına katılmak,
• İşyerinde bulunan risklerin önlenmesi ve değerlendirilmesi ile ilgili koruyucu sağlık muayeneleri yapmak,
• Yıllık çalışma planı hazırlamak.

İşyeri Hekimi Çalışma Süreleri

İşyeri hekimi çalışma süreleri şu şekildedir:
• Az tehlikeli işyeri tehlike sınıfında işyerinde çalışan kişi başına şu aylık en az çalışma süresi 5 dakika,
• Tehlikeli işyeri tehlike sınıfında işyerinde çalışan kişi başına şu aylık en az çalışma süresi 10 dakika,
• Çok tehlikeli işyeri tehlike sınıfında işyerinde çalışan kişi başına şu aylık en az çalışma süresi 15 dakika.

İşyeri Hekimliği Sertifikası Nasıl Alınır?

İşyeri hekimliği sertifikası almak için ilk şart Tıp fakültesinden mezun olmaktır. Tıp fakültesinden mezun olmuş özel veya resmi kuruluşlarda hekimlik yapan kişilerin dahi işyerlerinde hekimlik yapabilmesi için işyeri hekimliği sınavı için başarı sağlaması gereklidir. İşyeri hekimliği sertifikası için yılda iki kez sınav düzenlenmektedir. Sınava girebilmek için de Tokat işyeri hekimliği eğitimi veren bir kursa gidilmesi gereklidir.
Tam da bu noktada sizlere yardımcı olan İris Akademi ilgili Bakanlıklar tarafından yetkilendirilmiş bir eğitim kurumudur. Tokat işyeri hekimliği kursu ile sizleri memnun ediyoruz.

İşyeri Hekimliği Sertifikası Ücretleri

2022 yılı işyeri hekimliği sertifikası ücreti 826 TL’dir. Bu fiyat her yıl yeniden belirlenmektedir. Güncel şekilde bilgi almak için İris Akademi telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Tokat işyeri hekimliği eğitimi veren kurumumuz sizlere anında dönüş yaparak detaylı şekilde bilgilendirmektedir. İşyeri hekimliği eğitimimizin yanında Tokat işyeri hemşireliği kursu hizmetimizle de her zaman sizlerleyiz.

2022 İşyeri Hekimliği Sınavı Ne Zaman?

2022 işyeri hekimliği sınavı İSG/1 15 Mayıs tarihinde, İSG/2 sınavı ise 11 Aralık tarihinde yapılacaktır. Sınav tarihi de her yıl değişiklik göstermektedir. Bulunduğunuz yılda sınavın ne zaman yapılacağını öğrenmek için İris Akademi kurumumuza ulaşabilirsiniz. Tokat işyeri hekimliği kursu veren kurumumuz sizleri en iyi şekilde sınava hazırlamaktadır.

Tokat İşyeri Hekimliği Kursu

Tokat işyeri hekimliği kursu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Alanında uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan İris Akademi, düzenli eğitimlerle kolay bir şekilde sertifika almanızı sağlamaktadır. Teknolojiyi her zaman yakından takip eden kurumumuz aynı zamanda Tokat işyeri hekimliği uzaktan eğitim hizmeti ile de yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan hizmetten yararlanmanızı sağlamaktadır. Bu sayede işleriniz aksamadan kısa sürede eğitiminizi tamamlayıp işyeri hekimliği belgesi sahibi olabilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Kurs Süreleri

Tokat işyeri hekimliği kursu süresi kurumdan kuruma göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak Tokat işyeri hekimliği eğitimi süresi 220 saattir. Eğitimlerin 40 saati pratik olarak, 180 saati ise teorik şeklindedir.
Tokat işyeri hekimliği eğitimi süresi hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları teker teker cevaplandırarak merakınızı gideriyoruz. Kısa sürede işyeri hekimliği belgesi sahibi olmanızı sağlayarak sizleri memnun ediyoruz.

Tokat İşyeri Hekimliği Kurs Ücretleri

Tokat işyeri hekimliği kursu ücretleri dönemlere göre değişkenlik göstermektedir. İris Akademi olarak uygun fiyatlarımızla da sizleri memnun ediyoruz. Piyasanın altında tuttuğumuz işyeri hekimliği kurs ücretleri ile ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz. Sizlere profesyonel bir şekilde eğitim vererek kısa sürede başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.
İris Akademi olarak yıllarca bu sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizle yol gösteriyoruz. Tokat işyeri hekimliği eğitimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız sorunu en kısa sürede hallederek mağdur kalmanızı önlüyoruz. İşyeri hekimliği kurs ücretleri hakkında daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden yararlanmak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Uzaktan Eğitim

Çağa her zaman ayak uyduran kurumumuz Tokat işyeri hekimliği uzaktan eğitim hizmetiyle ön plana çıkmaktadır. Tokat işyeri hekimliği eğitimi hizmetimizi online şekilde de sizlere sunuyoruz. Tek tıkla eğitim alarak işyeri hekimi sertifikasına sahip olabilirsiniz.
Tokat işyeri hekimliği uzaktan eğitim hizmetimizle eğitimde süreklilik sağlıyoruz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Eğitim hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilirsiniz. Dilerseniz iş yerimize gelerek de yüz yüze görüşebilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi en iyi şekilde karşılayarak yararlanmak istedikleri eğitim hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?