Neden İris Akademi

Türkiye’nin En Büyük İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu:

İris akademi: başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere, yurdumuzun doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine toplam 14 ilinde eğitim faaliyetlerini sürdüren İris Akademi, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminde Çalışma Bakanlığından yetki belgesi almış en büyük eğitim kurumudur. 25’er kişilik toplam 55 dersliği ile her bir sınav döneminde 15.000 kursiyer mezun etme kapasitesine sahip olan İris Akademi bu güne kadar verdiği mezun sayısı itibariyle de sektörde bir numaradır. Kursiyerlerimizin gösterdiği bu ilgi ve talep, bizim daha kaliteli eğitim vermemize ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmemize imkân tanımaktadır.

Eğitim Ciddi ve Güvenilir Kurumların İşidir:

İris Akademi kursiyerlerini sadece sınava hazırlamakla değil, büyüklüğü, kazandığı başarı ve kalitesiyle Türkiye genelinde İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi alanında sergilediği hizmet anlayışı, bilinirliği, müşteri memnuniyeti, ciddi ve kurumsal kimliği ve güvenilirliği ile eğitimin ciddi kurumların işi olduğunu kanıtlamıştır.

Mezun Ettiği Kursiyerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında Sayısız İstihdam ve Kariyer İmkânları Sunar:

Bugün İş sağlığı ve güvenliği sektöründe çalışan iş güvenliği uzmanları ile işyeri hekimleri ve diğer sağlık personelinin birçoğu İris Akademi mezunu sektör çalışanlarıdır. Aynı eğitim kurumdan sertifika eğitimini alan sektör çalışanları ile bu eğitimi alacak adaylar arasında İris Akademinin sağladığı fiziki iletişim ve sosyal ağlar, sizlerin sektörde öncelikli olarak istihdam edilmenizi sağlar. Ayrıca mezun ettiğimiz kursiyerlerimize yönelik sürdürdüğümüz kariyer planlaması ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz kursiyerlerimizin geleceğine ışık tutmaktadır. Eğitim kurumlarında olduğu gibi, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri açma ve tüm Türkiye ölçeğine yayılma projelerimiz, mezun ettiğimiz başarılı kursiyerlerimiz için ayrıca bir istihdam fırsatıdır. Hali hazırda İris Akademi Eğitim Kurumlarında istihdam ettiğimiz yüzlerce çalışanımızın birçoğu, bizden mezun olmuş iş güvenliği uzmanları ile işyeri hekimleridir.

Türkiye’nin En Saygın Akademisyen ve Eğiticileri İris Akademi ile Çalışıyor:

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim kurumlarında ders verebilmek için Çalışma Bakanlığının sertifikalandırdığı eğitici belgesine sahip olmak gerekmektedir. Bugün Türkiye’de bu belgeye sahip yaklaşık 3800 akademisyen ile hak sahibi Eğitici
bulunmaktadır. İris Akademi tecrübesi ve büyüklüğü sayesinde alanında ün yapmış, kariyerlerinin zirvesinde Eğiticilerle sözleşmeler imzalamış ve Eğitim Kurumlarında görev vermiştir. Sektöre yeni adım atacak kursiyerlerimiz bu eğiticilerin
tecrübe ve bilgilerinden azami ölçüde yararlanmaktadırlar.

İris Akademi Yayınları, Ders Kitapları, Mevzuat Külliyatı, Soru Bankası ve Dokümantasyon Hizmetleri:

İris Akademi kurulduğundan bu yana hep eğitime yatırım yapmış, başarının bedelsiz olamayacağını kavramış, kursiyerlerine ücretsiz olarak verdiği ders kitapları, mevzuat külliyatı, eğitim CD’leri, soru bankası ve konu anlatımlı ders notları ile sektörde bilinirliğini ve kalitesini en üst düzeyde tutmanın haklı gururunu yaşamıştır. Bu anlayış ve ilkeler doğrultusunda, kursiyerleri ile birlikte geleceğe daha güvenle bakan bir camia olarak yoluna devam etmektedir.

Eğitim Kurumlarının Fiziki Koşulları ve Kursiyerlere Sağladığı Konfor:

İris Akademi ailesi ile tanışma fırsatı bulan siz değerli kursiyerlerimizin de takdir edeceği gibi, eğitim kurumlarımızın fiziki ortamı ve konfor koşulları sektörde faaliyet gösteren diğer eğitim kurumları ile kıyaslanmayacak ölçüde birinci sınıf standartlara sahiptir.

İris Uzem ve Çağrı Merkezi Hizmetleri:

İris Akademi bünyesinde faaliyet gösteren İris Uzem birimi, İSG Eğitim Programının önemli aşamalarından birini teşkil eden uzaktan eğitimin, kursiyerlerimize doğru ve kaliteli bir şekilde verilmesini ve eğitimden beklenen hedeflere ulaşılmasını sağlamaya odaklanmıştır. Ayrıca İris Uzem Çağrı Merkezi uzaktan eğitimin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için görevli personelin eğitim süresince kursiyerlerimize bağlanıp, sorularına cevap verecek, karşılaştıkları sorunları anında çözecek donanım ve altyapıya sahiptir.

İnternet, Sosyal Medya ve Sanal Ortamda da İris Akademi Bir Numara:

Günümüzün vazgeçilmez fenomenlerinden biri olan, kısaca “sanal ortam” olarak adlandırabileceğimiz internet, sosyal medya ve iletişim kanallarında İris Akademiyi takip edebilirsiniz. Bilgi paylaşımı, tartışma, sektöre ilişkin konu ve olayların tartışıldığı form sayfamız, İris Akademiyi tanıtan tanıtım filmimiz, facebook, twitter, linkedin ve youtube kanallarımız ile her an ve her yerde sizlerle birlikteyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz Hizmet kalitemizi uluslararası hizmet standartlarına çıkartarak kaliteli hizmetten taviz vermeden hizmetimizi sürdürmek, sürekli gelişen ve geliştiren bir işletme olabilmek.

Yenilik ve değişimi sürekli takip edebilen BİLGİ ÇAĞI İNSANI sayısını artırmak, bu konuda örnek olmak, yön göstermeyi hedeflemek ve buna ulaşma için atılan adımları da desteklemek. Vizyonumuz Sektörde söz sahibi, uluslararası standartlara uygun hizmet sunan, insan ve hoşgörü odaklı, prensipli, titiz, sözünü tutan ve güvenilir bir işletme olmak.

İlkelerimiz

Tüm müşterilerimize ve çalışanlarımıza sevgi odaklı yaklaşım, Sektörün yaptıklarını izleyen değil, sektörde ilkleri yapan firma olmak, sektöründe aranılan firma olmak. Kendimizi ve bilgilerimizi sürekli geliştirmek. Tüm paydaşlarımızın yaşam düzeyini yükselten firma olmak.

Politikamız

Yasal mevzuatlara uymak.Müşteri memnuniyetini sağlamak.Hizmetlerimizi zamanında vermek.Ekip çalışması ve doğru bilgi alışverişini sağlamak.Çalışanlarımızı eğitmek, sürekli gelişmek.Çalışanlarımızın ve toplumun iletişim bilincini geliştirmek.Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?