İZMİR İŞYERİ HEMŞİRELİĞİ KURSU | İRİS AKADEMİ™

Alanında uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma ahlakı ile profesyonel bir şekilde İzmir işyeri hekimliği kursu hizmeti veren kurumumuz ile her zaman yanınızdayız. İris Akademi olarak ihtiyacınız olan eğitimi en iyi şekilde sunarak mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Düzenli şekilde işyeri hemşireliği eğitimi vererek kısa sürede eğitimi tamamlamanızı sağlıyoruz.

Diğer Sağlık Personeli Kimlerdir?

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde Bakanlık tarafından belgelendirilmiş çevre sağlığı teknisyeni, acil tıp teknisyeni, sağlık memuru ve hemşire diplomasına sahip kişiler ile Bakanlık tarafından verilen DSP belgesi sahibi kişilere diğer sağlık personeli denir. DSP belgesi işyeri hemşireliği belgesi olarak da bilinmektedir. İşyeri hemşireliği belgesi sahibi olmak için de yeterli başarıya ulaşmak gereklidir.

İşyeri Hemşireliği Nedir?

Hemşirelik yasası gereği hemşirelik görevini yapan, iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde görevlendirilmek üzere bakanlık tarafından yetki verilmiş işyeri hemşireliği sertifikası sahibi sağlık personeli ya da hemşireye işyeri hemşiresi adı verilir.
İzmir DSP kursu hizmeti veren kurumumuzu tercih ederek siz de işyeri hemşiresi olabilirsiniz. İşyeri hemşireliği kurs ücretleri konusunda da sizlere her zaman yardımcı oluyoruz. İzmir diğer sağlık personeli kursu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

İşyeri Hemşiresi Ne İş Yapar?

İzmir diğer sağlık personeli kursu ile işyeri hemşiresi olan personellerin görevleri şu şekildedir:
• İşyeri hekimine yardımcı olarak gerekli verileri ve bilgileri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak,
• İşyeri çalışanlarının çalışma durumlarını ve sağlığını gerekli şekilde not almak, işyeri hekimine muayene sırasında yardımcı olmak,
• Çalışanların gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak,
• İlk yardım hizmetlerinin yürütülmesinde işyeri hekimine yardımcı olmak,
• İşyerinde bulunan çalışanlarının sağlık eğitimi için çalışmak ve eğitmenlik yapmak,
• İşyeri binasının tüm temizlik şartlarının devamlı olarak takip edilmesi ve denetlenmesinde görev almak…

İşyeri Hemşiresi Nasıl Olunur?

Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından izin verilen, İzmir işyeri hemşireliği kursu adı altında 90 saat eğitim verilir. İşyeri hemşireliği eğitimi süresi 90 saattir. Bu eğitimin 45 saati örgün şekilde 45 saati ise uzaktan alınır.
İşyeri hekimliği eğitimi sonrasında bakanlık tarafından sınav yapılır. Bu sınavda yeterli başarıya ulaşıldığı takdirde işyeri hemşireliği sertifikası almaya hak kazanılır. İris Akademi kurumumuzu tercih ederek kaliteli şekilde eğitim alabilirsiniz. Alanında uzman kadro ile çalışan kurumumuz düzenli eğitimlerle işyeri hemşireliği belgesi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Uygun fiyatlı işyeri hemşireliği kurs ücretleri ile ekonomik açıdan da mutlu etmektedir.

İşyeri Hemşiresi Ne Kadar Maaş Alıyor?

İzmir işyeri hemşireliği kursu eğitimlerini tamamlayarak sınavı kazanan işyeri hemşirelerinin maaşları değişkenlik göstermektedir. Bazı işletmelerde 4000 TL maaş verilirken bir başka işletmede 5000 TL’ye kadar çıkılmaktadır. İşletmenin boyutuna ve kalitesine göre maaş da artış göstermektedir.

İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nasıl Alınır?

İzmir işyeri hemşireliği kursu hizmeti veren kurumumuzu tercih ederek işyeri hemşiresi olabilirsiniz. İris Akademi olarak sizinle özel olarak ilgileniyor ve memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Düzenli ve sistemli işyeri hekimliği eğitimi ile sınav için yeterli bilgiye ulaşmanızı sağlıyoruz.
Sınavı başarı ile tamamlayıp işyeri hemşireliği sertifikası almanızı sağlıyoruz. Tercihinize göre İzmir işyeri hemşireliği uzaktan eğitim hizmeti sunarak da evinizden eğitim almanızı sağlıyoruz.

İşyeri Hemşireliği Sertifikası Veren Kurumlar

Diğer sağlık personelleri DSP eğitimi alarak sınavı başarıyla tamamlamış ve iş sağlığı ve güvenliği konusunda işyeri hekimine destek olan kişilerdir. Kanunda geçen maddeye göre Çok Tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerine diğer sağlık personeli bulunması zorunludur.
İzmir diğer sağlık personeli kursu hizmeti veren kurumlardan birisi olan kurumumuz, kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Profesyonel bir şekilde DSP eğitimi sunuyoruz. Kaliteli eğitimimizle kolayca DSP sınavı için gerekli olan puana ulaşmanızı sağlıyoruz. Sınavda başarı elde etmenizi sağlayarak DSP belgesi sahibi olmanızda yardımcı oluyoruz.

Diğer Sağlık Personeli Sertifikası Ücretleri?

İzmir DSP kursu eğitimlerini aldıktan sonra sertifika ücretleri merak edilmektedir. 2022 yılı diğer sağlık personeli sertifikası ücreti 206,50 TL’dir. Bu ücret her yıl yeniden belirlenmektedir. Güncel sertifika ücretlerini öğrenmek için İris Akademi telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İzmir diğer sağlık personeli kursu hizmeti veren kurumumuz sizlere anında dönüş yaparak detaylı şekilde bilgi vermektedir.
DSP eğitimi ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları teker teker cevaplayarak merakını gideriyoruz. Uygun fiyatlı İzmir DSP kursu ile sizleri memnun ediyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerle diğer sağlık personeli eğitimi almanızı sağlıyoruz.

İşyeri Hemşiresi Çalışma Süreleri

DSP eğitimi ile işyeri hemşiresi olan kişilerin çalışma süreleri şu şekildedir:
• Az tehlikeli sınıfta yer alan 10 ile 49 çalışanı olan işyerlerine çalışan başına ayda en az 10 dakika.
• Tehlikeli sınıfta yer alan 50 ile 249 çalışanı olan işyerlerinde çalışan başına ayda en az 15 dakika.
• Çok tehlikeli sınıfta yer alan 250 ve daha fazla çalışanı bulunan işyerlerinde çalışan başına ayda en az 20 dakika görev yapılmaktadır.

2022 DSP Sınavı Ne Zaman?

Diğer sağlık personeli sınavı tarihi her yıl değişkenlik göstermektedir. Ancak 2022 yılı İSG/1 diğer sağlık personeli sınavı 15 Mayıs tarihinde gerçekleşecektir. ISG/2 DSP sınavı ise 11 Aralık tarihinde gerçekleşecektir. Güncel sınav tarihleri için İris Akademi kurumumuza ulaşım sağlayabilirsiniz. DSP belgesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz.

İzmir İşyeri Hemşireliği Kursu

İzmir işyeri hemşireliği kursu hizmeti veren kurumumuz her zaman teknolojiyi yakından takip etmektedir. DSP uzaktan eğitim seçeneği ile de ön plana çıkan kurumumuz eğitim ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. İris Akademi olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.
Profesyonel bir şekilde diğer sağlık personeli eğitimi vererek yeterli seviyeye ulaştırmayı sağlıyoruz. Diğer sağlık personeli eğitimi yanında İzmir iş güvenliği kursu hizmeti vererek de sizleri memnun ediyoruz.

DSP Kursu Süreleri

Diğer sağlık personeli eğitimi süresi kurumdan kuruma değişkenli göstermektedir. Ancak genelde İzmir işyeri hemşireliği kursu eğitim süresi 90 saattir. Bu sürenin 45 saati yüz yüze eğitim, 45 saati ise DSP uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir.
İzmir işyeri hekimliği kursu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Dilerseniz İris Akademi işyerimizi ziyaret ederek de yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. İzmir diğer sağlık personeli kursu hizmeti veren kurumumuz müşterilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. İzmir DSP kursu ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyoruz. Uygun tuttuğumuz işyeri hemşireliği kurs ücretleri sayesinde de kalitemizden herkesin yararlanmasını sağlıyoruz.

İşyeri Hemşireliği Uzaktan Eğitim

Çağa her daim ayak uyduran kurumumuz İzmir işyeri hemşireliği uzaktan eğitim hizmeti ile de müşterilerini memnun etmektedir. DSP uzaktan eğitim ile yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan eğitim almanızı sağlıyoruz. Profesyonel çalışanlarımızla sunduğumuz İzmir DSP kursu hizmetimizle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. İzmir işyeri hemşireliği uzaktan eğitim hizmetimizi düzenli şekilde vererek istenilen puana ulaşmanızı sağlıyoruz.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?