İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı | 2022

Merhaba, bugün sizlerle İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı nı paylaşacağız. İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı başlıklı bu yazımızda İşyeri Hekimliği Sınavı Ne Zaman? Konusu da yer almaktadır.

 

İşyeri Hekimliği Sınavı Ne Zaman?

 

İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı konusundan bahsetmeden önce İşyeri Hekimliği Sınavı Ne Zaman? Sorusuna cevap vermek gerekir.

İris Akademi™ Eğitim Kurumunda İşyeri Hekimliği Kursu nu alan kişiler İşyeri Hekimliği Sınavı na giriş yapabilirler. İşyeri Hekimliği Sınavı na sadece tıp fakültesi mezuniyeti olan kişiler katılabilirler.

İşyeri Hekimliği Sınavı, ÖSYM’nin belirlediği “İSG” Sınavı başlığı altında gerçekleştirilmektedir. İşyeri Hekimliği Sınavı her yıl ÖSYM tarafından iki (2) kez yapılmaktadır.

15 Mayıs 2022 tarihinde İşyeri Hekimliği Sınavı nın birincisi gerçekleştirilmiştir. İşyeri Hekimliği Sınavı nın ikincisi ve sonuncusu 11 Aralık 2022 tarihinde yapılacaktır.

İşyeri Hekimliği Sınavı na giren adaylar en az 70 puan alarak İşyeri Hekimi olarak görev alabilirler.

İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı

 

İşyeri Hekimliği Sınavı na girecek kişiler için önemli olan konulardan birisi İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı dır.

Bizlerde bu yazımızda sınav sürecinde sizlere yardımcı olması için İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı konusunu ele aldık.

Şimdi isterseniz İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı na birlikte bakalım.

İşyeri Hekimliği Sınavı Konu Dağılımı
Konular Yaklaşık Yüzde (%) Oranı
Hukuk 5
Genel İSG Konuları 15
Mevzuat 25
Sağlık 50
Teknik 5

 

İşyeri Hekimliği Sınav Konuları yaklaşık 50 başlıktan oluşmaktadır. İşyeri Hekimliği Sınav Konuları nı daha ayrıntılı incelemek için BULUT AKADEMİ™ sitesinde yer alan İşyeri Hekimliği Sınav Konuları yazımızı okuyabilirsiniz.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?