İşyeri Hekimliği Eğitimleri

İris Akademi iş sağlığı ve güvenliği alanında aralık ayında yapılan İşyeri Hekimliği Eğitimleri 31.12.2014 tarihinde İşyeri Hekimliği Örgün Eğitimleri bitmektedir.

Ankara İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 15. ve 16. Grupları bu Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

Ankara İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 15.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 31.12.2014

Ankara İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 16.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 31.12.2014

Ankara İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

İstanbul İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 18. ve 19. Grupları bu Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

İstanbul İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 18.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 28.12.2014

İstanbul İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 19.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 28.12.2014

İstanbul İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

Samsun İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 18. ve 19. Grupları bu Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

Samsun İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 18.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 28.12.2014

Samsun İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 19.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 28.12.2014

Samsun İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

Malatya İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 7. ve 8. Grupları bu Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

Malatya İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 7.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 26.12.2014

Malatya İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 8.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 26.12.2014

Malatya İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

Diyarbakır İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 13. ve 14. Grupları bu Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

Diyarbakır İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 13.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 25.12.2014

Diyarbakır İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 14.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 25.12.2014

Diyarbakır İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

Bursa İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 6. ve 7. Grupları bu Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

Bursa İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 6.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 31.12.2014

Bursa İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 7.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 31.12.2014

Bursa İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

Mersin İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 6.Grup Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

Mersin İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 6.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 28.12.2014

Mersin İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

Kahramanmaraş İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 6.Grup Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

Kahramanmaraş İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 6.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 25.12.2014

Kahramanmaraş İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

Adana İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimleri Mayıs 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı hazırlık 14. ve 15. Grupları bu Eğitimlerini tamamlayarak 5 günlük uygulamalı eğitim ile İşyeri Hekimliği sınavına hem teori hem uygulamalı olarak hazırlanmış olacaklardır.

Adana İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 14.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 26.12.2014

Adana İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimi 15.grup Örgün Eğitim Bitiş tarihi: 26.12.2014

Adana İris Akademi İşyeri Hekimliği Eğitimlerini tamamlayacak olan kursiyerlerimize başarılar diler İris Akademi olarak mezun ettiğimiz İşyeri Hekimi adaylarımıza destek olacağımızı belirtiriz.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Türkiye’nin En Büyük Kuruluşu olan İris Akademi farkını İşyeri Hekimliği Eğitimlerinde tekrardan ortaya koymaktadır.

İris Akademi şubeleri aylık olağan eğitim programlarını başarıyla tamamlayarak her ay İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, İşyeri Hemşireliği eğitimlerini şube programına ekleyip bunu başarıyla sürdürmeyi planlamaktadır.

İris Akademi Bünyesinde Verilen Eğitimler:

 • İşyeri Hemşireliği Eğitimleri (Diğer Sağlık Personeli)
 • İşyeri Hekimliği Eğitimleri
 • İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri
 • Temel İlk Yardım Eğitimleri
 • İlk Yardım Eğitici Eğitimi
 • Yangın Söndürme ve Önleme Eğitimi
 • Yangın Eğitici Eğitimi
 • Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi (TMGD)
 • Aile Danışmanlığı Eğitimi (Uzaktan Eğitim)
 • Eğiticiler Eğitimi
 • İşletme Yüksek Lisans (Uzaktan Eğitim)
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans (Uzaktan Eğitim)
 • Mesleki Eğitim Yeterliliği Eğitimi

Eğitim Kurumları: Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Mersin, Konya, Antalya, Malatya İllerinde bulunmaktadır.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?