Diğer Sağlık Personeli(İşyeri Hemşiresi) Uzaktan Eğitim ile Katılma Fırsatı

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ (İŞYERİ HEMŞİRESİ)

Diğer Sağlık Personeli, iş yerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda verilen hizmetlerde İşyeri Hekimine destek olmaktadır.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununda geçen Çok Tehlikeli Sınıfta yer alan işyerlerinde Diğer Sağlık Personeli çalıştırılması zorunluluğu vardır.

DSP EĞİTİMİ NEDİR? KİMLER KATILABİLİR?

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ihtiyacı ile paralel olarak “Diğer Sağlık Personeli Eğitimi”ne olan ihtiyaç da gün geçtikçe artmaktadır. Diğer Sağlık Personeli Eğitimini alan ve ÖSYM tarafından yapılan sınavda başarılı olan kişiler, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı onaylı sertifika alarak Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) olmaktadır. Diğer Sağlık Personeli, İşyeri Hekiminin ihtiyacı olduğu tüm durumlarda verdiği destekle iş sağlığı ve güvenliğini arttırmaktadır.

Diğer Sağlık Personeli Eğitimi, iş yerlerinde iş güvenliği ve sağlığı konusunda hizmet vermek isteyenlerin alması gereken eğitimdir. Bu hedefe ulaşabilmek için eğitimi bitirerek, sertifika almak gerekmektedir.

Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve çevre sağlığı teknisyeni diplomasına sahip olan bireyler, Diğer Sağlık Personeli Eğitimi alabilmektedir.

Diğer Sağlık Personeli Eğitimi Bu eğitim teorik ve pratik olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır.

Eğitimin teorik kısmı 45 saat (Ofline Eğitim), Örgün Eğitim  (Covid 19 salgını durumundan Örgün eğitim kısmı geçici süreliğine 45  saat  Uzaktan(senkron) olacaktır. ( Canlı Eğitim)

Sabah: 09:00-15:00-Akşam: 15:00-21 saatleri arasındadır. 

EĞİTİMİM İÇERİĞİ NEDİR?

Ön kayıt başvuru formu için ; 

https://irisakademi.com.tr/kayit/

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.