İSG Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır? | 2022

İSG SINAV GİRİŞ BELGELERİ NASIL ALINIR

 

Merhaba, bugün sizlere İSG Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır? Konusu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ayrıca yazımızın içerisinde sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz İSG Sınavı Konu Dağılımı da bulunmaktadır.

 

İSG Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır?

 

İş güvenliği uzmanı olarak görev yapmak isteyen kişiler için İSG Sınavı önemli bir aşamadır. 11 Aralık 2022 tarihinde yapılacak olan İSG/2 Sınavı na girecek adayların İSG Sınav Giriş Belgeleri ÖSYM tarafından Açıklandı.

Adayların sınava gireceği yer hakkında bilgiler içeren İSG Sınav Giriş Belgeleri ÖSYM tarafından 01 Aralık 2022 tarihinde Erişime Açılmıştır.

ÖSYM sınava girecek adayların bina ve salon atamalarını 01 Aralık 2022 tarihinde tamamlamıştır. İSG Sınav Giriş Belgesi içeriğinde kişilerin sınava girecekleri bina/salon hakkında bilgi bulunmaktadır.

ÖSYM’nin yaptığı İSG Sınav Giriş Belgeleri Erişime Açıldı duyurusu ile birlikte kişiler İSG Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır? Sorusunun yanıtını merak etmeye başladı.

Şimdi isterseniz İSG Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır? Sorusunu yanıtlayalım.

İSG Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır:

  • İSG/2 Sınavı na katılacak kişiler ilk olarak ÖSYM’nin aday işlemleri sistemini açmalıdır.

  • Açılan ekranda kişiler kendi T.C. kimlik numarası ve aday şifresini kullanarak aday işlemleri sistemine giriş yapmalıdır.

  • Kişiler ekrana gelen menüde yer alan 2022 İSG/2 Sınava Giriş Belgesi Dökümü sekmesine tıklayarak İSG/2 Sınav Giriş Belgesine ulaşabilirler.

İSG Sınavı Konu Dağılımı

İRİS AKADEMİ™ Eğitim Kurumundan iş güvenliği eğitimi alan kişiler için İSG Sınavı Konu Dağılımı önem arz etmektedir. İSG Sınavı ndan geçerli puan almak isteyen kişiler en çok sorulan konu başlıklarını merak etmektedir.

Bizlerde İSG Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır? Başlıklı yazımızda İSG Sınavı Konu Dağılımı hususunu ele alarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

İSG Sınavı Konuları Yaklaşık Yüzde (%) Oranı
Hukuk 5
Genel İSG Konuları 15
Mevzuat 30
Sağlık 10
Teknik 40

 

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?