İş Güvenliği Uzmanlığı Genel Tekrar Eğitimi

İş Güvenliği Uzmanlığı Genel Tekrar Eğitimi,

İris Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı genel tekrar eğitimleriyle her sınav öncesinde olduğu gibi 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanan İş Güvenliği Uzmanı adaylarına 20,21 Aralık 2014 tarihinde Sürmeli Otel Ankara’da İş Güvenliği Uzmanlığı 9 uncu genel tekrar eğitimini düzenlemiştir.

Eğitimin kalitesinden ödün vermeyen İris Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Kursiyerlerine uzman eğitici kadrosu ile hizmet vermektedir. İş Güvenliği Uzmanlığı alanında farkını ve kalitesini belli eden İris Akademi, İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında kazandırma başarısı ile Türkiye’nin bir numarası olmaya devam ediyor.

İris Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu Ankara Sürmeli Otel de yapılan İş Güvenliği Uzmanı adayları için; Genel tekrar eğitimi programında, alanında isim yapmış eğitmenleri ile birlikte İş Güvenliği Uzmanlığı alanında önemli görülen konuların altını bir kez daha çizerek 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında katılımcılarına %90 lık bir dilimde çok büyük katkı sağlamıştır.

İris Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu, İş Güvenliği Uzmanlığı genel tekrar Eğitiminde her sınav öncesi çıkarmış olduğu güncel İş Güvenliği Uzmanlığı kaynak kitaplarını genel tekrar eğitimine katılan katılımcılarına özet el kitabı vererek İş Güvenliği Uzmanlığı alanında bir adım daha başarısıyla öne geçmiştir.

İRİS AKADEMİ Eğitim Kurumu olarak, İş Güvenliği Uzmanlığı alanındaki kanıtlanmış başarı ve tecrübelerini bir sonraki genel tekrar eğitimlerinde İş Güvenliği Uzmanlığı sınavlarında da kullanarak, sınava girecek adaylarına destek vermeyi hedeflemektedir.

İris Akademi der ki; Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Bu zorlu yolculuğun son adımı olan İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI GENEL TEKRAR EĞİTİMLERİMİZLE siz değerli İş Güvenliği Uzmanı adaylarımızı aramızda görmekten onur duyarız.

Eğitim Kurumları: Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Mersin, Konya, Antalya, Malatya İllerinde bulunmaktadır.

Güncel tekrar eğitimi duyurusu için tıklayınız.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?