İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesinin Vize İşlemleri Nasıl Yapılır

İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesinin Vize İşlemleri Nasıl Yapılır

Belge yenileme işlemlerinin ilk adımı, İSG-Katip sisteminde yer alan “Sertifikalar” bölümünden vizesi yapılacak belgenin seçilmesidir. Belge seçimi yapılırken sayfanın sağ tarafında yer alan sertifika bilgilerinin yer aldığı satırın “Mavi” renge dönüşmesi gerekmektedir.

İkinci adım olarak, İSG-Katip sisteminde yer alan “Vizeler” bölümüne girilerek “Ekle” kısmından Vize Başvuru Tarihi bilgisi girilmeli ve kaydedilmelidir.

Vize (Belge Yenileme) ücreti 2023 yılı itibariyle 383,50 TL olarak belirlenmiştir. Belge yenileme ücreti Ziraat Bankası şubelerinden Kurumsal Tahsilat Hesabına yatırılmalıdır. TCKN ile başvuru yapan uzman, ücreti yatırırken banka görevlisine, sertifika türü/sınıfı bilgisinin dekonta eklendiğinden emin olmalıdır.

Vize işlemlerinizin takibini İSG-Katip “Sertifikalar” kısmından yapabilirsiniz.


İris Akademi 2013 yılında iş sağlığı ve güvenliği eğitim merkezi olarak Ankara/Maltepe’de Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığından İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (Diğer Sağlık Personeli) eğitimleri alanında yetkilendirilmiş eğitim kurumudur.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında İşyeri hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hemşireliği (Diğer Sağlık Personeli) eğitimleri dışında TMGD Eğitimleri, Hijyen Eğitimleri, OSGB Eğitimleri, Mesleki Yeterlilik Eğitimleri gibi uzmanlık gerektirecek eğitimleri verebilen tek kurumdur.

 

Bize Ulaşmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?