İş Güvenliği Uzmanlarının Sertifika Süreleri Ne Kadardır?

İş Güvenliği Uzmanlarının Sertifika Süreleri Ne Kadardır?

İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikaları, geçerlilik süresi 5 yıl olan belgelerdir. Bu sürenin sonunda yenileme eğitimi almanız gerekmez. Ancak her 5 yılda bir, sertifika sahipleri vize işlemi yapmak zorundadır. Vize işlemi yaptırmayan uzmanların belgeleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından askıya alınır.

Vize işlemi için belirlenmiş 60 günlük bir süre vardır ve sertifikanızın süresi dolmadan en az 60 gün önce vize işlemine başlamalısınız. Bu işlemi yapmazsanız, belgeniz en az 2 ay boyunca askıya alınacak ve bu durum sizi mağdur edecektir.


İris Akademi 2013 yılında iş sağlığı ve güvenliği eğitim merkezi olarak Ankara/Maltepe’de Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığından İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (Diğer Sağlık Personeli) eğitimleri alanında yetkilendirilmiş eğitim kurumudur.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında İşyeri hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hemşireliği (Diğer Sağlık Personeli) eğitimleri dışında TMGDEğitimleri, Hijyen Eğitimleri, OSGB Eğitimleri, Mesleki Yeterlilik Eğitimleri gibi uzmanlık gerektirecek eğitimleri verebilen tek kurumdur.

 

Bize Ulaşmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?