Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Misyonumuz Hizmet kalitemizi uluslararası hizmet standartlarına çıkartarak kaliteli hizmetten taviz vermeden hizmetimizi sürdürmek, sürekli gelişen ve geliştiren bir işletme olabilmek.

Yenilik ve değişimi sürekli takip edebilen BİLGİ ÇAĞI İNSANI sayısını artırmak, bu konuda örnek olmak, yön göstermeyi hedeflemek ve buna ulaşma için atılan adımları da desteklemek. Vizyonumuz Sektörde söz sahibi, uluslararası standartlara uygun hizmet sunan, insan ve hoşgörü odaklı, prensipli, titiz, sözünü tutan ve güvenilir bir işletme olmak.
 

İLKELERİMİZ

Tüm müşterilerimize ve çalışanlarımıza sevgi odaklı yaklaşım, Sektörün yaptıklarını izleyen değil, sektörde ilkleri yapan firma olmak, sektöründe aranılan firma olmak. Kendimizi ve bilgilerimizi sürekli geliştirmek. Tüm paydaşlarımızın yaşam düzeyini yükselten firma olmak.
 

POLİTİKAMIZ

Yasal mevzuatlara uymak.Müşteri memnuniyetini sağlamak.Hizmetlerimizi zamanında vermek.Ekip çalışması ve doğru bilgi alışverişini sağlamak.Çalışanlarımızı eğitmek, sürekli gelişmek.Çalışanlarımızın ve toplumun iletişim bilincini geliştirmek.Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?