Denizli İş Güvenliği Kursu | İRİS AKADEMİ™

Denizli iş güvenliği kursu için sizlere İris Akademi olarak iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hemşireliği ve işyeri hekimliği eğitimi gibi eğitimleri profesyonel bir şekilde sunuyoruz. En yüksek başarı oranına sahip eğitim kurumları arasında yer alan İris Akademi, tecrübe ve deneyimleri ile her zaman yanınızda.


İris Akademi iş güvenliği kursu olarak uzaktan eğitim metodumuzla ülkemizin her köşesine veriyoruz. Yararlanmak istediğiniz eğitimi en iyi şekilde sunup iş güvenliği sertifikası almanızı ve memnun kalmanızı sağlıyoruz. İsg kurs ücretleri konusunda da sizleri mutlu ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?

İşyerinde sürdürülen eylemler esnasında iş sağlığına ve güvenliğine zararlı olabilecek şartların tespit edilmesi, bu zararlardan korunması ve önlemlerin alınması için yapılan çalışmalara iş sağlığı ve güvenliği denir. Denizli iş güvenliği kursu olarak amaç edindiğimiz bazı konular vardır. Bunlar ise şu şekildedir:

  • Denizli iş güvenliği eğitimi ile üretim güvenliğini sağlayarak verim artmasına olanak sağlamak.
  • Denizli iş güvenliği eğitimi ile çalışanları meslek hastalıklarına ve iş kazalarına karşı korumak, işçilerin ruh ve beden sağlıklarının korunmasına yardımcı olan çalışmalar sunmak.
  • Denizli iş güvenliği uzmanlığı kursu sayesinde hem işçileri hem de işyerinin güvenliğini sağlamak.

Denizli İsg kursu hizmeti sunan kurumumuza gelerek son derece detaylı ve kapsamlı çalışmalar gerektiren eğitimimizden yararlanabilirsiniz. Eksiksiz ve kaliteli eğitim veren kurumumuz İris Akademi, alanında uzman çalışanları ile sıkı bir eğitim sunmaktadır. 

Denizli iş güvenliği kursu ile pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanı Nedir?

İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere, İsg sertifikası alarak iş güvenliği uzmanlığı yetkisine sahip olan, Bakanlık ve gerekli kuruluşlarında çalışma hayatını denetleyen müfettişler ile mühendislik, mimarlık eğitimi alan teknik elemanlar ve kişilere iş güvenliği uzmanı adı verilir.


Denizli iş güvenliği kursu ile siz de iş güvenliği uzmanı olabilirsiniz. Denizli iş güvenliği eğitimi ile yeterli puana ulaşmanızı ve sınavı geçmenizi sağlıyoruz. İsg kurs ücretleri konusunda bütçe dostu şekilde hizmet vererek de sizleri memnun ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Nasıl Olunur?

İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak adına eğitim almış ve iş güvenliği sertifikası sahibi olan uzmana iş sağlığı ve güvenliği uzmanı adı verilir. Denizli İsg eğitimi alan kişiler, iş yerinde faaliyetin ve bu faaliyet unsurlarının güvenini sağlamak için önlemleri alır, analizleri yapar, rapor oluşturur ve ilgili konularda yetkilileri bilgilendirir.


Denizli iş güvenliği kursu olarak herkesin iş güvenliği sertifikası almasını sağlıyoruz. Gerekli eğitimleri veren kurumumuz İris Akademi, iş sırasında herhangi bir sorun yaşamanızı engellemektedir.

İş Güvenliği Sertifikası Nasıl Alınır?

İş sağlığı ve güvenliği uzmanı olmak için bu konuda gerekli eğitimleri alarak İsg sınavı için hazır olmak gerekir. Bu sınava girmek ve İsg sertifikası almak için bazı şartlara uymak gereklidir. Bizi tercih ederek Denizli İsg eğitimi ile kolay bir şekilde sertifika sahibi olabilirsiniz. Denizli İsg kursu hizmetlerimizden %100 memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

İş Güvenliği Eğitimi Almak Şart Mı?

İş sağlığı ve güvenliği alanında yüksek lisans yapan teknik elemanlar, mimarlar ve mühendisler eğitime katılmadan direkt B sınıfı iş güvenliği uzmanı olabileceklerdir. Ancak bu kişilerin de yapılan İsg sınavı için yeterli puana ulaşmaları gereklidir. Ayrıca bu şekilde eğitim almadan Denizli iş güvenliği uzmanlığı kursu ile sınava girecek kişinin iki hakkı bulunmaktadır. İki sınava girişinde de gerekli puana ulaşamayan eğitime ihtiyacı olmayan adaylar tekrardan Denizli İsg kursu eğitim süreçlerine sokulmakta ve gerekli eğitimleri aldıktan sonra sınava girebilmektedir.

Denizli İsg kursu olarak adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Alanında uzman kadromuzla en iyi şekilde eğitim almanızı sağlıyoruz. Tercihinize göre A sınıfı, B sınıfı ve Denizli C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursu hizmeti veriyoruz.

İsg Uzaktan Eğitim Nasıl Alınır?

A, C ve B sınıfı iş güvenliği uzmanı eğitimleri için kurumumuz uzun yıllardır profesyonel bir şekilde eğitim vermektedir. Denizli C sınıfı iş güvenliği kursu için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıyoruz. Bakanlığın onayı ile Denizli İsg uzaktan eğitim hizmeti sunuyoruz. Denizli İsg uzaktan eğitim ile adayların her yerden derslere katılabilmesine olanak vererek eğitimde süreklilik sağlıyoruz.


Denizli İsg uzaktan eğitim hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Denizli İsg kursu ile ilgili aklınıza takılan soruları detaylı bir şekilde cevaplayarak sizleri bilgilendiriyoruz.

Denizli İsg Kursu Ücretleri

Denizli iş güvenliği kursu ücretleri dönemlere göre değişkenlik göstermektedir. İris akademi olarak fiyatlarımızı piyasanın altında tutarak sizleri memnun ediyoruz. Kampanyalar düzenleyerek İsg kurs ücretleri konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

İş Güvenliği Sertifikası Ücretleri

2023 İş güvenliği uzmanlığı sertifikası ücreti 1.534 TL’dir. İsg belgesi ücretleri İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Kurumsal Hesabına yatırılmaktadır. Denizli İsg kursu hizmeti veren firmamızı arayarak güncel bilgileri alabilirsiniz.

İSG Eğitim Süreleri

Denizli İSG Kursu eğitimi, iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitim almak isteyen adaylara 220 saatlik bir eğitim programı sunmaktadır. Bu eğitim, 90 saatlik senkron, 90 saatlik asenkron ve 40 saatlik uygulamalı eğitim olmak üzere toplamda üç aşamadan oluşmaktadır.

Online İSG Eğitimi aşamasında devamsızlık hakkı bulunmamaktadır. Ancak senkron yapılan eğitimlerde 15 gün içerisinde 6 saatlik devamsızlık hakkı mevcuttur.

Eğitimin tamamlanmasının ardından adaylar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve ÖSYM işbirliği ile gerçekleştirilen İSG sınavına girmeye hak kazanırlar. İş güvenliği uzmanı olmak isteyen adayların öncelikle ilgili bölümlerden mezun olmaları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş İş Güvenliği Uzmanlığı kurslarına katılmaları ve her yıl düzenlenen İSG sınavına girerek İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası sahibi olmaları gerekmektedir.

2023 İSG Sınavı Ne Zaman?

2023 ÖSYM Sınav Takvimi bugün açıklandı. Yeni bir mesleğe adım atmak isteyenlerin merakla beklediği 2023 İSG Sınavı Ne Zaman? sorusunun cevabı, bu takvimde yer almaktadır.

Bu yazıda, 2023 İSG Sınavı tarihlerini ele alarak, sizleri doğru bilgilerle buluşturmak istiyoruz.

2023 ÖSYM Sınav Takvimi‘ne göre, İSG Sınavı iki kez yapılacaktır.

2023 İSG Sınavı Ne Zaman?

2023 yılının ilk İSG/1 Sınavı 06 Mayıs 2023 tarihinde yapılacaktır. 2023 yılının ikinci ve son İSG/2 Sınavı 10 Aralık 2023 tarihinde yapılacaktır.

Denizli iş güvenliği kursu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Denizli C sınıfı iş güvenliği uzmanı kursu hakkında da bilgi alabilirsiniz.


Avantajlı İsg kurs ücretleri ile sizleri ekonomik açıdan da mutlu ediyoruz. Profesyonel bir şekilde Denizli iş güvenliği eğitimi vererek sizlere yardımcı oluyoruz. İş sağlığı ve güvenliği kursumuzun yanında Denizli işyeri hekimliği kursu ile de her zaman sizlerleyiz.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?