Atatürk Üniversitesi Mezunlarına Özel Fiyat

Atatürk Üniversitesi Mezunlarına Özel Fiyat

 

Atatürk Üniversitesi ve İris Akademi işbirliği ile Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü mezunlarına kısa süreliğine çok özel indirim uygulanacaktır.

 

Erzurum Atatürk Üniversitesi, İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde mezun olanlar kayıt evrakları ile birlikte haziran ve temmuz ayı içerisinde geldikleri taktirde özel fiyat ile kayıt olabilirler. Bu aşamada yeni mezun olan adaylar için diplomalarının yetişememesi durumuna karşılık e-devlet kapısı üzerinden mezun olduklarını gösterir belge alabilirler. Bu belge ile kayıtlarını yaptırabilirler. turkiye.gov.tr

Bu çok özel fırsattan yararlanabilmek için en geç temmuz ayı içerisinde İris Akademi şubemize gelerek kayıt yaptırabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki bilgilerle bizlere ulaşabilirsiniz ya da sayfanın sonundaki ön kayıt butonu ile kayıt bırakabilirsiniz. yapacağınız ön kayıtlarınızda Atatürk Üniversitesi mezunu olduğunuzu belirtiniz.

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi ve Sınavlar

  • Bakanlıkça belirlenecek eğitim programları teorik ve uygulamalı olmak üzere iki bölümden oluşur. Eğitim süreleri, teorik kısmı 180 saatten, uygulama kısmı 40 saatten ve toplamda 220 saatten az olamaz. Teorik eğitimin en fazla yarısı uzaktan eğitim ile verilebilir. Uygulamalı eğitimler, iş güvenliği uzmanı bulunan bir işyerinde yapılır.
  • İş güvenliği uzmanları, belgelerini aldıkları tarihten itibaren beş yıllık aralıklarla eğitim kurumları tarafından düzenlenecek yenileme eğitimine katılmak zorundadırlar. Bu eğitimin süresi otuz saatten az olamaz.


İris Akademi Ön Kayıt

 

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?