3 Aralık B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Eksik Evrak Teslimi

3 Aralık B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Eksik Evrak Teslimi

2016 İSG Aralık Dönemi B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına, ilgili Yönetmeliğin 8/(1)-b-2 maddesinde belirtilen iş sağlığı ve güvenliği veya iş güvenliği programında yüksek lisans yapmış mühendislik veya mimarlık eğitimi veren fakültelerin mezunları ile teknik elemanlar doğrudan katılabileceklerdir. Bu maddede belirtilen adaylardan söz konusu sınava ilk defa müracaat edeceklerin;  T.C. Kimlik Numarasını içeren ıslak imzalı dilekçe ekindeonaylı ön lisans diploması örneği (sadece İSG teknikerleri için), onaylı lisans diploması örneği, onaylı yüksek lisans diploması örneği ile İSGGM ye başvuru yapmaları gerekmektedir. Söz konusu hakka sahip kişilerin ilgili evrakları en geç 26 EYLÜL 2016 tarihi mesai bitimine kadar İSGGM ye ulaştırmamaları halinde 03 ARALIK 2016 tarihinde yapılacak sınava katılamayacaklardır. Genel Müdürlüğümüz tarafından incelenen belgelerin uygun görülmesi halinde adayların bilgileri 03 Aralık 2016 tarihinde yapılacak sınava girmeleri için ÖSYM ye bildirilecektir. Adayların başvuru yaparken kullanmaları amacıyla hazırlanan dilekçe örneği için tıklayınız.

 

Eksik Evrak Kontrolünü Nasıl Yapabilirim?

www.isgkatip.csgb.gov.tr adresindeki “Sınav Durumu Sorgula” ekranından görüntüleyerek, eksikliklerini 26 Eylül 2016 tarihi mesai bitimine kadar elden ya da posta yolu ile Genel Müdürlüğe göndermeleri gerekmektedir.

 


 

ÖNEMLİ NOT: Eksik evrakları olan kursiyerler 3 Aralık sınavı için en geç 26 Eylül 2016 tarihine kadar adresteki dilekçe örneğini de doldurarak kurumumuzdan alacakları ıslak imzalı evrakları ile birlikte bakanlığın “İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520 Emek / ANKARA” adresine şahsen ya da kargo yolu ile başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakı olan kursiyerler 3 Aralık sınavı için ÖSYM kaydı yapamayacaklardır.

Sınava katılacak adaylara önemle duyurulur.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.