29 Nisan Sınavına Başvurabilmek İçin Son Günler

29 Nisan Sınavına Başvurabilmek İçin Son Günler

İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi olabilmek için sınava girecek adaylara çok önemli duyuru. Her sene 2 dönem olarak yapılan İSG sınavlarının 2017 yılı için 1. dönem sınavı 29 Nisan 2017 tarihinde ÖSYM tarafından yapılacak. 

 

İSG eğitim kurumlarının İSG-KATİP üzerinden eğitim programlarını bakanlığa bildirebilmeleri için bakanlığın açıkladığı takvim son tarih 5 OCAK 2017 olarak güncellendi. Uzaktan eğitim, örgün eğitim ve zorunlu staj eğitimleri olmak üzere 3 bölümden oluşan iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitimleri için eğitim kurumlarına tanın son bildirim tarihinin 5 OCAK 2017 olması; iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi adayı olarak sınava girecek olan adayların bu tarihe kadar herhangi yetkilendirilmiş bir İSG eğitim kurumuna kayıt yaptımaları gerektiğini ifade etmektedir. 

 

5 OCAK Son Tarih

Değerli iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi olmak için sınava girecek adaylar; bakanlık tarafından sistem kapanış tarihlerinin güncellenmesi ile birlikte eğitim kurumlarının iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitim programları bildirebilmeleri için son tarih 5 OCAK 2017 olarak belirlendi. Bu tarihe kadar yetkilendirilmiş herhangi bir İSG eğitim kurumuna kayıt yaptırmadıkları durumda 29 Nisan 2017 İSG Sınavına giremeyeceklerdir.

 

Diğer Sağlık Personeli Adayları

Diğer sağlık personeli adaylarının eğitim tarihlerinin kısa olmaları sebebiyle diğer sağlık personeli adayları için eğitim kurumlarının son kursiyer bildirme tarihleri 25 OCAK 2017 olarak belirlenmiştir. Diğer sağlık personeli adaylarının da 29 Nisan 2017 İSG sınavına girebilmek için 25 OCAK 2017 tarihine kadar bakanlıkça yetkilendirilmiş bir İSG eğitim kurumuna kayıt yaptırması gerekmektedir.

 

Sınava katılmak isteyen tüm iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve diğer sağlık personeli adaylarına önemle duyurulur.

 

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?