29 Nisan 2017 Sınavı Önemli Duyuru

29 Nisan 2017 Sınavı Önemli Duyuru

Değerli İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli adayları, her yıl iki kez yapılan İSG Sınavı nın 2017 yılı için ilk ayağı 29 Nisan 2017 tarihinde yapılacaktır.

Tüm eğitim kurumlarının uyması gereken takvim bakanlık tarafından belirlenmektedir. Belirlenen takvime tüm eğitim kurumları uymak zorundadır. Bakanlığın İSG Katip sistemi üzerinde eğitim kurumlarının katılımcı girebileceği tarihler belirlendikten sonra eğitim kurumları grup açamamaktadırlar. Geçen sene duyurulan tarihler baz alındığında bu sene İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği için 13 Ocak 2017, Diğer Sağlık Personeli için 01 Şubat 2017 olarak öngörülmektedir. Öncelikte sınava katılmak isteyen tüm adaylarımızın bu konuya dikkat etmeleri ve sistem kapanmadan bakanlıkça yetkilendirilmiş bir eğitim kurumuna kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

İris Akademi olarak Türkiye genelinde Ankara merkezli olarak, İstanbul, Adana, Mersin, Samsun, Bursa illerindeki şubelerimiz ile eğitim vermekteyiz. Türkiye nin en büyük İSG eğitim kurumu olan İris Akademi hakkında son zamanlarda yapılan, eğitim verilen şubelerinde yeterli kontenjan olmadığı şeklindeki asılsız ifadelere itibar edilmemesini siz değerli İSG adaylarımıza saygıyla duyururuz.

Kontenjan ve eğitim ile ilgili sorularınızı şubelerimizin mail adreslerine mail atarak, telefon ile iletişime geçerek öğrenebilir ya da ön kayıt bırakarak size geri dönüş yapılasını sağlayabilirsiniz.

İris Akademi Ön Kayıt

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?