29 Nisan 2017 İSG 1. Dönem Sınavına Katılacaklar Hakkında

29 Nisan 2017 İSG 1. Dönem Sınavına Katılacaklar Hakkında

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 29 Nisan 2017 İSG 1. Dönem Sınavına katılacak adayları için önemli bir duyuru açıklandı. Bakanlık tarafından ilk olarak açıklanan sistem kapanış tarihleri geçen haftalarda yapılan duyuru ile 1 hafta öne çekildi.

 

İş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği adayları için eğitim kurumlarına tanınan son gün 5 OCAK 2016, diğer sağlık personeli adayları için ise son tarih 25 OCAK 2016 olarak belirlenmiş durumda. İlgili sınava katılacak adayları belirtilen tarihlere kadar bakanlıkça yetkilendirilmiş olan herhangi bir eğitim kurumuna kayıt yaptırmış olması gerekiyor. Bu tarihten sonrasına kalan adaylar ise ancak İSG 2. Dönem sınavına katılabileceklerdir.

 

29 Nisan 2017 İSG 1. Dönem sınavına katılmak isteyen tüm adayların bu tarihlere dikkat etmesi gerekiyor. Kapanış tarihlerinin yaklaşması ile birlikte eğitim kurumlarında da aşırı bir yoğunluk olmaktadır. Eğitim kurumlarının da aldıkları yetki çerçevesinde açabilecekleri sınıflarının sınırlı olduğu düşünülürse son gruplarda da yer kalmaması ihtimaline karşı adayların kayıt olmak için ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

 

29 Nisan İSG sınav adaylarına önemle duyurulur.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?