18 MAYIS 2019 C SINIFI İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ SINAVI

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI TEMEL  EĞİTİM PROGRAMI GENEL YAPISI
 
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Temel Eğitim Programının süresi, teorik bölümü 180 saatten, uygulama kısmı da 40 saatten az olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitim kurumları istemeleri halinde bu süreleri artırarak uygulayabilirler.
Programın teorik bölümünün tamamı yüz yüze veya ilgili yönetmelikte belirtilen oranlara uygun olarak yüz yüze ve uzaktan eğitimin bir arada uygulanmasıyla gerçekleştirilebilir.
Programın kalan 40 saatlik bölümü uygulamaya ayrılmıştır. Katılımcıların, programın teorik bölümünü tamamladıktan sonra uygulama eğitimine başlamaları gerekmektedir. Uygulama eğitimi ile katılımcıların, programın teorik bölümünde edindikleri bilgileri uygulamada kullanmalarını sağlamak ve böylece uygulama becerilerini geliştirmek amaçlanmıştır.
 
SINAV BAŞVURU ÜCRETİ  ve BELGE ÜCRETİ
 
Sınav Ücreti ;  200 TL (Kurs ücreti dışında)
 
Belge- Sertifika Parası ; 472 TL T.C. Ziraat Bankası Şubesi Kurumsal Tahsilat Programıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Sertifika Tahsilatlar hesabına  yatırılması gerekmektedir.(Kurs ücreti dışında)
 
1. Dönem Sınavına başvurular ise ;  
 
4 Nisan 2019 – 11 Nisan 2019 tarihleri arasında elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla alınacak veya ÖSYM’nin ais.osym.gov.tr internet adresinden bireysel olarak yapılacaktır. Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olacaktır.
 
1. Dönem Sınavının geç başvuru günü ise ;
 
18 Nisan 2019  tarihidir.
 
Başvuru Sınav, saat 10.15’te başlayacak ve cevaplama süresi 75 dakika olacaktır. Adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır.
 
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI KAYIT İŞLEMİ GEREKLİ EVRAKLAR;
  •  Başvuru Formu 
  •  ÇSGB dilekçesi 
  •  Eğitim Sözleşmesi
  •  Diploma Fotokopisi veya Geçici Mezuniyet belgesi
  •  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Not: Bayan adaylarımız için geçerlidir; Diplomada belirtilen soyadı ile nüfus cüzdanındaki soyadı uyuşmuyor ise“Aile Cüzdanı” ön yüzünün fotokopisinin teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Eğitimde verilecek dokumanlar; 
  1. Konu Anlatımlı İş Güvenliği Uzmanlığı Kitabı (Örgün eğitim başlangıç tarihinde tarafınıza elden veya şehir dışında olmanız durumunda kargo ile tarafınıza gönderimi sağlanacaktır.)
  2. USB Flash bellek getirmeniz durumunda eğitmenlerimize ait örgün eğitimde anlatılan ders içeriklerinizi içerir PowerPoint sunumu şeklinde yüklemesini yapmaktayız. 
Yukarıda tarafınıza bildirilen kayıt için gerekli evrakları hazırladıktan sonra İris Akademi Ankara şubemize elden veya kargo olarak gönderebilirsiniz.
Anlaşılmayan bir durum olması halinde tarafımıza iletişim bilgilerimizden dönüş sağlayabilirsiniz.
 

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?