16 Aralık 2017 Sınavı Kayıt için Son Günler

16 Aralık 2017 Sınavı Kayıt için Son Günler

 

2017 yılının son İSG sınavı olan 16 Aralık 2017 İSG sınavı için sistemin kapanış tarihi iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri eğitimleri için 08 Eylül 2017, diğer sağlık personeli eğitimleri için ise 27 Eylül 2017 olarak belirlendi.

 

Türkiye nin en büyük İSG eğitim kurumu olan İris Akademi olarak sistemlerin kapanmasına çok az bir süre kala eğitim kontenjanlarımız dolmaya başlamıştır. Sınava katılabilmek için eğitim alacak adayların kayıt olmak için son günlere kalmamasını gerektiğini önemle duyururuz. Belirtilen tarihlere kadar herhangi bir eğitim kurumuna kayıt yaptıramayan adaylar ise 2018 yılının ilk sınavına kayıt yaptırmak zorunda kalacaklardır.

 

İş güvenliği uzmanlığı eğitimleri 15 gün uzaktan eğitim, 15 gün örgün eğitim ve 5 günlük staj şeklinde yapılmaktadır. Sonrasında yapılacak İSG sınavında en az 70 puan alan adaylar başarılı sayılacaklardır. İşyeri hekimliği adayları için ise 15 gün uzaktan eğitim ve 15 günlük örgün eğitim yapılmakta ve yapılacak İSG sınavında 70 puan almaları gerekmektedir. Diğer sağlık personeli adaylarının eğitimleri de 8 gün uzaktan eğitim ve 8 gün örgün eğitim şeklinde olmaktadır. Diğer sağlık personeli adaylarının başarılı sayılabilmeleri için yapılacak sınavdan 60 puan almaları gerekiyor.

 

İris Akademi ailesi olarak tüm adaylara önemle duyurulur.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?