16 Aralık 2017 İSG Sınavı İçin Genel Tekrar Eğitimleri

16 Aralık 2017 İSG Sınavı İçin Genel Tekrar Eğitimleri

İş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitimleri için bakanlık sisteminin kapanmasının ardınan diğer sağlık personeli eğitimleri için de sistemlerin kapanmasıyla beraber 16 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olan 2017 İSG 2. Dönem sınavı öncesinde İris Akademi için artık gelenekselleşmiş olan tekrar eğitimleri için programlar belirlenmiştir.

Ankara genel merkez de yapılacak olan eğitim programı şu şekildedir:

  • 09 Aralık 2017 ve 10 Aralık 2017 tarihlerinde iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitimleri için genel tekrar. (Diğer sağlık personeli programı için tekrar eğitimi Ankara da yapılmayacaktır.)

İstanbul şubemiz için planlanan eğitim takvimi ise şu şekilde:

  • İş Güvenliği Uzmanlığı (2 Gün) 9-10 Aralık 2017
  • İşyeri Hekimliği (4 Gün) 1-2-8-9 Aralık 2017
  • Diğer Sağlık Persoeneli (4 Gün) 1-2-8-9 Aralık 2017

Sınavın öncesindeki son haftasonunda yapılacak olan tekrar eğitimlerimizde alanında uzman eğitmenlerimiz ile daha çok, yapılan geçmiş sınavlarda ağırlıklı olarak sorulan konular ve sorulması muhtemel konular ile sınav öncesinde yapılan son güncellemelere değinilerek sınava katılacak adaylara yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Tekrar eğitimleri ile ilgili kontenjanlarımızın sınırlı olduğu siz değerli adaylara önemle duyurulur. Zira her dönem yaptığımız eğitimlerimizde bir kaç hafta öncesinde kontenjanların dolması nedeniyle adaylar açısından problem yaşanabilmektedir. 16 Aralık 2017 İSG sınavı öncesinde yapılacak olan ve konuların en güncel haliyle sınava yönelik olarak işleneceği eğitimlerimizde yer almak için aşağıda bulunan linkten önkayıt bırakabilir, iletişim sayfamızdaki telefon ve ya adres bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İris Akademi Ön Kayıt

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?