16 Aralık 2017 İSG Sınav Dönemi

16 Aralık 2017 İSG Sınav Dönemi

 

29 Nisan 2017 tarihinde yapılan İSG 1. dönem sınavının ardından artık 2. Dönem sınavı başlamış oldu. Sınava katılan tüm adaylara sonuçlarının hayırlı olmasını temenni ederiz. Önümüzdeki 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan İSG sınavı için ise kayıtlarımız devam etmektedir.

 

Her sınav döneminde olduğu gibi sınava katılmayı düşünen tüm adaylara önemle arz ederiz ki İSG eğitimi vermeye yetkili kurumlar için kursiyer bildirebilecekleri son tarih, sınav tarihinden yaklaşık 3 ay öncesinde olmaktadır. Bu durumda 16 Aralık 2017 İSG 2. Dönem Sınavı için sistemlerin kapanması bakanlıkça resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen, tahminen Ağustos 2017 tarihine denk gelebilecektir. Bu itibarla sınava katılmak için eğitim alacak adayların bu tarihe kadar eğitim vermeye yetkili bir kuruma kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

İSG eğitimi vermeye yetkili eğitim kurumlarının sayılarına bakıldığında da adayların erken dönemde kayıt yaptırarak son gruplarda oluşabilecek olan kontenjan problemini yaşamamaları konusuna dikkatinizi çekeriz. Bu noktada Türkiye’nin en geniş eğitim ağına sahip olan İris Akademi iletişim sayfasından size en uygun şubemiz ile iletişime geçerek eğitim kayıt işlemleri hakkında görüşebilirsiniz ya da önkayıt bırakarak sizlere geri dönüş yapılmasını isteyebilirsiniz.

 

16 Aralık 2017 İSG Sınav döneminin katılacak adaylar için başarılı olması dileğiyle… İris Akademi

 

İris Akademi Ön Kayıt

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?