15 Aralık 2018 İSG 2. Dönem Sınav Kayıtları Başlamıştır

15 Aralık 2018 İSG 2. Dönem Sınav Kayıtları Başlamıştır

 

2018 yılının 2. Dönemi olacak olan İSG sınav tarihi ÖSYM tarafından 15 Aralık 2018 olarak duyuruldu. İş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personeli adayları için ise eğitim ve başvuru süreci de başlamış oldu. Her yıl olduğu gibi İris Akademi İSG sınavları öncesinde erken kayıt döneminde kayıt yaptıran adaylarına özel indirimler sunmaktadır. 

 

Her sınav döneminde olduğu gibi sınava katılmak isteyen adayların bakanlıkça sistemlerin kapanma tarihine dikkat etmeleri gerekmektedir. Aralık sınavı için başvuru döneminin kapanma tarihi yaklaşık olarak haziran ayında olabileceği için sınava girecek adayların son dönemlere kalmamaları kontenjan sıkıntısı yaşamamaları adına önemli olacaktır. 

 

15 Aralık 2018 İSG sınavı için yine İris Akademi uzman eğitmenlerince hazırlanan ve yenilenen içeriği ile iş güvenliği konu anlatımlı eğitimi kitabı, işyeri hekimliği konu anlatımlı eğitimi kitabı ve diğer sağlık personeli konu anlatımlı eğitim kitabı ile sınava katılacak adaylara avantajlar sunmaktadır. 

 

Yeni dönem adaylarına önemle duyurulur. 

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun, HEMEN ARAYALIM

Formu doldurduğunuzda; Şartlarımızı, Veri Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Canlı Destek Hattı
Eğitim Temsilcimiz ile Görüşün
Merhaba.
İris Akademi Eğitim Kurumları'na hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?