Anasayfa / Genel / Yeni Grup TMGD Eğitimlerimiz Başlıyor

 

Ülkemizde ADR Antlaşması kapsamında gündeme gelen Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı eğitimlerimiz 5 Mayıs günü başlayacak olan yeni gruplarımızla devam etmektedir. Sizler de firmalar açısından Haziran ayından itibaren artık zorunlu hale gelecek olan Güvenlik Danışmanı istihdamında yer almak ve bu alanda yeni fırsatları değerlendirmek için elinizi çabuk tutun! Yeni grup tmgd eğitimlerimiz içinde yerinizi alın!

TMGD eğitiminde iris akademi farkı!

  • TMGD Eğitiminin ciddi bir süreç olduğunun farkındayız. Dolayısıyla bu süreçte sizlere destek olacak uzman eğitici kadromuz ve sunduğumuz kariyer fırsatları ile her zaman yanınızdayız.
  • TMGD eğitiminin önemli bir basamağını oluşturan Uygulamalı Yangın eğitimini Hasan Kalyoncu Üniversitesi işbirliği ile kursiyerlerimize ücretsiz sunmaktayız.
  • Vizyon ve misyonumuzun en büyük temel taşlarından biriside başarıdır o yüzden örgün eğitimde aldığınız derslerin tamamını uzaktan eğitimle tekrar edip destekleyebileceğiniz bir sistem ile sınava güncel bilgilerle girmeniz sağlanabilecektir. ‘’ SİZİN BAŞARINIZ BİZİM BAŞARIMIZDIR.’’

Gerek bireysel olarak gerekse firmalar bazında TMGD eğitimlerimiz içinde İris Akademi farkını görmek için bizlerle iletişime geçiniz. TMGD web sitemizi  ziyaret edebilirsiniz.

 

Share This