Anasayfa / Haber / İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) Eğitim Grupları

 

İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) Eğitim Grupları

Türkiye nin önde gelen iş sağlığı ve güvenliği eğitim kurumlarından olan İris Akademi, sektörde ihtiyaç duyulan iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli (işyeri hemşiresi) yetiştirilmesi hususunda gücüne güç katmaya devam ediyor.

İris Şirketler Grubu bünyesindeki Akademi ve OSGB işbirliği ile hem firmaların ihtiyaç duydukları işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli (işyeri hemşiresi) eğitimleri ile mezun vermekte hem de firmalara OSGB hizmeti vererek yardımcı olmaktadır.

Son yıllarda ülkemizde önemi giderek daha da artan iş güvenliği konusunda ülkemizin yönetim politikası çerçevesinde artık çalışanı olan yer işyeri gerektiğinde iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli (işyeri hemşiresi) bulundurmak zorunda. Ülkemizde temmuz ayında yasal zorunluluk haline getirilen bu çalışma firmaların ve sektörün hazır olmaması gereğince 2017 yılına ertelendi. Bu durum ise ülkemizde iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli (işyeri hemşiresi) yetiştirilmesi konusunun ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren İris Akademi; iş güvenliği eğitimi, işyeri hemşireliği eğitimi ve diğer sağlık personeli eğitimi ile piyasada ihtiyaç duyulan personel ihtiyacının karşılanmasında aktif rol almaktadır. Bu anlamda daha kaliteli eğitim vermeyi hedefleyen İris Akademi alanında uzman eğitim kadrosu ile değerli iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği, diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) adaylarının her zaman güvenle başvurabilecekleri bir çatı konumundadır.

Önümüzdeki 29 Nisan 2017 İSG sınavı öncesinde yoğun olarak İris Akademi yi tercih eden tüm adaylara teşekkür ederiz.

 

Share This