Anasayfa / İstanbul Şirinevler Şubesi

 

istanbul_sube2

 

İris Akademi İstanbul Şirinevler şubesi 2014 yılında iş sağlığı ve güvenliği eğitim merkezi olarak İstanbul/Bahçelievler’de Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığından İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (Diğer Sağlık Personeli) eğitimleri alanında yetkilendirilmiş eğitim kurumudur.

İris Akademi İstanbul/Şirinevler şubesi iş sağlığı ve güvenliği eğitim merkezi bir yıl gibi kısa bir surede iş güvenliği uzmanı, İşyeri hekimi ve İşyeri Hemşiresi (Diğer Sağlık Personeli) olarak 550 uzman ve hekimi mezun etmiş bulunmaktadır. Ayrıca İris Akademi olarak tüm şubelerimizde iş güvenliği uzmanı, İşyeri hekimi ve İşyeri Hemşiresi (Diğer Sağlık Personeli) olarak 21365 uzman ve hekimi mezun etmiş bulunmaktadır. Aynı zamanda İris OSGB olarak firmalara ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetini sunan İris Akademi İşyeri Hekimi, İş Güvenlik Uzmanı ve İşyeri Hemşiresi (Diğer Sağlık Personeli) olarak mezun etmiş olduğu kursiyerlerine İris OSGB de çalışma fırsatını sunmaktadır.

Eğitimin kalitesinden ödün vermeyen İris Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Kursiyerlerine 235 uzman eğitici kadrosu ile hizmet vermektedir. İşyeri hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hemşireliği (Diğer Sağlık Personeli) alanında farkını ve kalitesini belli eden iris akademi İSG Sınavı kazandırma başarı ile Türkiye’nin bir numarası olmaya devam ediyor.

Eğitim alan kursiyerlerimize;                               

 • İSG Konu Anlatımlı Kitabı
 • İSG Soru Bankası Kitabı
 • İş Güvenliği Uzmanlığı Özet Çalışma Notu
 • İşyeri Hekimliği Özet Çalışma Notu
 • İşyeri Hemşireliği (Diğer Sağlık Personeli) Özet Çalışma Notu
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuat CD’si
 • Sınav Donemi boyunca Güncellenen UZEM şifresi
 • İSG sınav haftasında Genel Tekrar Kamp eğitimi
 • İris OSGB firmasında staj imkânı

İşyeri Hekimliği sınavında ilk 100 kişiden 37’si iris akademi işyeri hekimliği kursundan mezundur.

İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında ilk 100 kişiden 46’si İris Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı kursundan mezundur.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında İşyeri hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hemşireliği (Diğer Sağlık Personeli) eğitimleri dışında Yangın Eğitimleri, İlk Yardım Eğitimleri, TMGD Eğitimleri, Mesleki Yeterlilik Eğitimleri, Eğiticiler Eğitimi gibi uzmanlık gerektirecek eğitimleri verebilen tek kurumdur.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Türkiye’nin En Büyük Eğitim ve OSGB kuruluşu olan İris Akademi gücünü mezun ettiği kursiyerlerinden almaktadır.

İris Akademi İle Işık Üniversitesi arasında yapılan anlaşma ile Tezsiz İş Sağlığı Güvenliği Yüksek Lisans eğitimlerinde ortak çalışma kararı alınmış bulunmakta olup eğitimlerimizdeki kaliteyi artırmaya yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Sertifika eğitimleri ise Sabahattin Zaim Üniversitesi ile yapılan protkol çerçevesinde ortak verilecektir.

İris Akademi Ankara Şubesi (Merkez) Bünyesinde Verilen Eğitimler:

 • İşyeri Hemşireliği Eğitimleri (Diğer Sağlık Personeli)
 • İşyeri Hekimliği Eğitimleri
 • İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri
 • Temel İlk Yardım Eğitimleri
 • İlk Yardım Eğitici Eğitimi
 • Yangın Söndürme ve Önleme Eğitimi
 • Yangın Eğitici Eğitimi
 • Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi (TMGD)
 • Aile Danışmanlığı Eğitimi (Uzaktan Eğitim)
 • Eğiticiler Eğitimi
 • İşletme Yüksek Lisans (Uzaktan Eğitim)
 • Mesleki Eğitim Yeterliliği Eğitimi
 • Patlamadan Korunma Dökümanı Hazırlama Eğitimi
 • İş Hijyeni Eğitimi
 • Arabuluculuk Eğitimi
 • CPI(Sosyal Uygunluk Denetçi Eğitimi

İris Akademi Şirinevler Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezine Ulaşım.

Adres: Şirinevler mah.Adnan Kahveci Bulvarı No:216 ABC Plus alışveriş merkezi içinde 1.kat Bahçelievler/İstanbul(Şirinevler metrobüs durağı karşısı,Ataköy-Şirinevler metro durağı karşısı,Şirinevler minibüs duraklarının yanında,E-5 Yanyol kenarında)

Metro :Ataköy-Şirinevler metro durağı karşısında.(Aksaray-Otogar-Zeytinburnu-Bahçelievler-ATAKÖY&ŞİRİNEVLER-Yenibosna-Atatürk Havaalanı)

Otobüs: İris akademi İstanbul Şirinevler Şubesi) Önünden Geçen Belediye otobüsleri;

145İHLAS MARMARA EVLERİ – YENİKAPI146BOGAZKÖY MH.-BAHÇEŞEHİR-BAKIRKÖY31YENİBOSNA (KUYUMCUKENT) – YENİKAPI31EYENİBOSNA (KUYUMCUKENT) – EMİNÖNÜ36CYCEBECİ MAHALLESİ – YENİBOSNA METRO55YGAZİOSMANPAŞA – YENİBOSNA METRO73YENİBOSNA METRO-TAKSİM73BFLORYA-BAKIRKÖY73FFLORYA – TAKSİM73YYENİBOSNA METRO-YEŞİLKÖY-AKVARYUM76BEYLİKDÜZÜ – BAKIRKÖY76BAVCILAR CİHANGİR MAH. – BAKIRKÖY76CBÜYÜKÇEKMECE-BAKIRKÖY76DBAHÇEŞEHİR-TAKSİM(ÇİFT KATLI)76YİHLAS MARMARA EVLERİ – BAKIRKÖY76İBİZİMEVLER-BAKIRKÖY78ZBBAŞAKŞEHİR 4.ETAP-ZEYTİNBURNU METRO79BKAYAŞEHİR-BAKIRKÖY79GKAYAŞEHİR – ZEYTİNBURNU METRO79KTKAYAŞEHİR-GÜVERCİN-TOPKAPI79ŞŞAHİNTEPESİ-TOPKAPI82YENİBOSNA METRO – EMİNÖNÜ82BYENİBOSNA METRO – BEYAZIT89ATAKENT MAHALLESİ-AKSARAY89AK.S.SÜLEYMAN EĞİT.ARŞ.HASTANESİ-ZEYTİNBURNU METRO89BTEPEÜSTÜ-AKSARAY89MMARMARA SAN.SİTESİ – ZEYTİNBURNU METRO89SSÖĞÜTLÜÇEŞME – ZEYTİNBURNU METRO89YBATAKENT MAHALLESİ – BAKIRKÖY89İK.S.SÜLEYMAN HASTANESİ- İNÖNÜ MAH. – AKSARAY97GÜNEŞLİ – BEYAZIT97EKEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ – GÜNEŞLİ – KAZLIÇEŞME97KKOCASİNAN-YENİKAPI MARMARAY97KZKOCASİNAN-ZEYTİNBURNU METRO98BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – BAKIRKÖY98AGÖZTEPE MAH. – BAKIRKÖY98BYENİBOSNA (KUYUMCUKENT) – BAKIRKÖY98HBAŞAKŞEHİR METROKENT- BAKIRKÖY98MİSTOÇ – BAKIRKÖY98MBMEHMET AKİF MAH.- BAKIRKÖY98SK.S.SÜLEYMAN HASTANESİ – BAKIRKÖY98TATAKENT MAHALLESİ- BAKIRKÖY98TBTEPEÜSTÜ-BAKIRKÖY98İATAKENT MAH. – HALKALI – -BAKIRKÖYE-57ESENKENT BAHÇEŞEHİR – BAKIRKÖYHT11GİYİMKENT – FATİH MAH. – YENİBOSNA METROMK43KİRAZLI METRO – YENİBOSNA METROMR20YENİBOSNA METRO – KAZLIÇEŞMEYH-1YENİKAPI İDO-ATATÜRK HAVALİMANI

Metrobüs:Şirinevler metrobüs durağı karşısı(Zincirlikuyu-Mecidiyeköy-Ayvansaray-Edirnekapı-Merter-Zeytinburnu-İncirli-Bahçelievler-ŞİRİNEVLER-Sefaköy-Florya-Avcılar-Beylikdüzü)

Eğitim Kurumları: Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Mersin, Konya, Antalya, Malatya İllerinde bulunmaktadır.

OSGB Kurumları: İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Antalya, Malatya, Konya, Bilecik, Adıyaman, Erzurum, Van, Giresun, Zonguldak illerinde bulunarak 68 ilde faaliyetini sürdürmektedir.

Kurum bünyesindeki tüm şubeler için eğitim pogramına eğitim takvimi adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

İris Akademi Ön Kayıt


Şirinevler mahallesi Mareşal Fevzi çakmak 1. Sok. No:14/16 Park plus iş merkezi 1. Kat Bahçelievler / İSTANBUL
Tel: 0 (212) 603 57 57
GSM:0 (549) 609 76 31
Fax: 0 (212) 603 57 55
istanbul@irisakademi.com.tr
 

Share This