Anasayfa / Haber / İsg Uzmanlarının, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik” ile İlgili Değişiklik Hakkında

 

İsg Uzmanlarının, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik” ile İlgili Değişiklik Hakkında

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personellerinin görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkında yönetmelik yayımlanmıştır. İlgili yönetmeliklerin detayları için aşağıdaki linkleri inceleyiniz.
19.11.2015 tarihli ve 29537 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan değişiklik yönetmeliğinin “İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik”e  işlenmiş halli için tıklayınız.
19.11.2015 tarihli ve 29537 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan değişiklik yönetmeliğinin “İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik”e  işlenmiş hali için tıklayınız.

 

 

Share This