Anasayfa / Genel / İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Tekrar Eğitimleri

 

Değerli C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği adaylarımız:

Her sınav öncesinde olduğu gibi 23 Mayıs 2015 İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği sınavına girmeye hak kazanan adaylarımıza genel tekrar eğitimi düzenlemekteyiz.

Ankara’da düzenlenecek olan eğitimlerimiz C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimleri adaylarımız için    16-17 Mayıs 2015 tarihinde 2 gün olarak genel tekrar programı yapılacaktır.

Genel tekrar programında, alanında isim yapmış eğitmenlerimizle birlikte önemli görülen konuların altını bir kez daha çizerek sınav başarınıza çok büyük katkı sağlıyoruz. Eğitimde kaynak kitapların özet el kitabı verilecektir. Eğitimde sadece eğitmenlerimiz söz hakkına sahiptir. Bunun da en önemli sebebi bilgi kirliliği oluşmasına engel olmaktır. Bu stratejimiz daha önceki genel tekrar eğitimlerimizde ki temel başarılarımıza kaynak olmuştur. KAZANMAK İÇİN BU EĞİTİMDE YERİNİZİ ALIN …

 

Eğitim Kurumları: Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Mersin, Konya, Antalya, Malatya İllerinde bulunmaktadır.

OSGB Kurumları: İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Antalya, Malatya, Konya, Bilecik, Adıyaman, Erzurum, Van, Giresun, Zonguldak illerinde bulunarak 68 ilde faaliyetini sürdürmektedir.

 

GÜNCEL TEKRAR EĞİTİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İletişim numaralarımız:

Tel: 0 312 232 09 78

Fax: 0 312 229 22 44

 

İris Akademi Ön Kayıt

 

 

Share This