Anasayfa / İletişim

 

iletisim

İRİS AKADEMİ İLETİŞİM BİLGİLERİ


Ankara Şubesi (Merkez Şube)

Gazi Mustafa Kemal Blv. No: 100 06570 Çankaya/ANKARA
Tel: 0 (312) 232 09 78 – 0 (312) 231 69 88
Fax: 0 (312) 229 22 44
ankara@irisakademi.com.tr
info@irisakademi.com.tr
map

İstanbul Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No:216 (ABC AVM içi 1.kat) Bahçelievler / İSTANBUL
Tel: 0 (212) 603 57 57 – 0 (212) 603 57 56
GSM:0 (549) 609 76 31
Fax: 0 (212) 603 57 55
istanbul@irisakademi.com.tr
irisakademi34@gmail.com
mapsirinevler

Antalya Şubesi

Güvenlik Mahallesi Vatan Bulvarı 282 Sokak Ata İş Merkezi No: 2 D: 8 Muratpaşa
GSM: 0 (549) 609 76 16
antalya@irisakademi.com.tr
irisakademi07@gmail.com
mapantalya

Kahramanmaraş Şubesi

Hacı Arifoğlu Cad. No: 28 46040 KAHRAMANMARAŞ
Tel: 0 (344) 225 13 13 – 0 (344) 225 13 15
GSM: 0 (549) 609 7620
Fax: 0 (344) 225 13 16
kahramanmaras@irisakademi.com.tr
irisakademi46@gmail.com
 mapmaras

Adana Şubesi

Cevat Yurdakul Cad. Çetin Apt. B Blok No: 4 Seyhan / ADANA
Tel: 0 (322) 457 70 50 – 0 (322) 458 80 60
GSM: 0 (549) 609 76 18 – 0 (549) 609 76 21
Fax: 0 (322) 457 71 17
adana@irisakademi.com.tr
irisakademi01@gmail.com
 mapadana

Malatya Şubesi

Dabakhane Mah. Temelli Sk. Evliyaoğlu İş Merkezi No: 4 Kat: 2 MALATYA
Tel: 0 (422) 322 20 22
malatya@irisakademi.com.tr
irisakademi44@gmail.com
 
 mapmalatya

Diyarbakır Şubesi

Ekinciler Caddesi AZC Plaza Kat:6 No:22 Ofis / Diyarbakır
Tel: 0 (412) 228 25 26 – 0 (412) 229 36 37
GSM: 0 (549) 609 76 17
Fax: 0 (412) 228 25 28
diyarbakir@irisakademi.com.tr
irisakademi21@gmail.com
mapdiyarbakir

Samsun Şubesi

Kale Mah. Şükrü Efendi Sk. Havana Plaza No: 2 Kat: 5 İlkadım / SAMSUN
Tel: 0 (362) 420 04 34
GSM: 0 (549) 609 76 10
samsun@irisakademi.com.tr
irisakademi55@gmail.com
 
mapsamsun

 Bursa Şubesi

Ahmet Paşa Mah. Fevzi Çakmak Cad. Koruyucu İş Hanı Asma Kat No: 67 (Emniyet Müdürlüğü Yanı) Osmangazi / BURSA
Tel: 0 (224) 250 40 47
GSM: 0 (549) 609 76 12
Fax: 0 (224) 250 40 46
bursa@irisakademi.com.tr
irisakademi16@gmail.com
mapbursa

Mersin Şubesi

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Örs Plaza No: 506 Vatan Computer mağazası üstü Yenişehir / MERSİN
Tel: 0 (324) 328 57 57 – 0 (324) 328 57 77
Fax: 0 (324) 328 57 17mersin@irisakademi.com.tr
irisakademi33@gmail.com
mersinsube

 

 

Share This