Anasayfa / Haber / 2014 Aralık Dönemi İşyeri Hekimliği Sınav Birincisi İris Akademiden

 

27 Aralık 2014 İş sağlığı ve güvenliği sınavında geçmiş sınavlarda olduğu gibi yine iris akademi farkını belli ederek başarılara imza atmış bulunmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği sınavında üstün başarı gösteren kursiyerlerimizi kutlar İş sağlığı ve güvenliği alanında başarılı bir kariyer için iris akademinin daima yanlarında olduğunu belirtiriz.

Geçmiş sınavlarda olduğu gibi 27 Aralık 2014 İş sağlığı ve güvenliği sınavı Türkiye 1.si İris Akademide eğitim alan kursiyerlerimiz arasından çıkmıştır.

İş sağlığı ve güvenliği sınavında üstün başarı gösteren (İşyeri hekimliği sınav birincisi) Dr. İSA TANYERİ Türkiye 1.si olarak başarısını taçlandırmıştır.

Sayın Dr. İSA TANYERİ başarısından dolayı İris Akademisi camiası olarak kutlar çalışma hayatında başarılar dileriz.

 

isg-sinav-birincisi

Eğitim Kurumları: Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Mersin, Konya, Antalya, Malatya İllerinde bulunmaktadır.

OSGB Kurumları: İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Antalya, Malatya, Konya, Bilecik, Adıyaman, Erzurum, Van, Giresun, Zonguldak illerinde bulunarak 68 ilde faaliyetini sürdürmektedir.

 

Share This