Anasayfa / Genel / 20 Mayıs İSG Sınavı İçin Genel Tekrar Eğitimleri

 

20 Mayıs İSG Sınavı İçin Genel Tekrar Eğitimleri

 

İş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitimleri için bakanlık sisteminin kapanmasının ardından diğer sağlık personeli eğitimleri için de sistemlerin kapanmasıyla beraber 20 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olan 2018 İSG 1. Dönem sınavı öncesinde İris Akademi için artık gelenekselleşmiş olan tekrar eğitimleri için programlar belirlenmiştir.

 

 İstanbul şubemiz için planlanan eğitim takvimi ise şu şekilde:

  • İş Güvenliği Uzmanlığı (2 Gün) 12-13 Mayıs 2018 – Eğitici: Adem ALTAY
  • İşyeri Hekimliği (4 Gün) 4-5-11-12 Mayıs 2018 – Eğitici : Berk ONUK
  • Diğer Sağlık Personeli (4 Gün) 4-5-11-12 Mayıs 2018 – Eğitici : Berk ONUK

 

Ankara şubemiz için planlanan eğitim takvimi ise şu şekilde:

  • İş Güvenliği Uzmanlığı (2 Gün) 12-13 Mayıs 2018
  • İşyeri Hekimliği (2 Gün) 12-13 Mayıs 2018

 

Sınavın öncesindeki son haftasonunda yapılacak olan tekrar eğitimlerimizde alanında uzman eğitmenlerimiz ile daha çok, yapılan geçmiş sınavlarda ağırlıklı olarak sorulan konular ve sorulması muhtemel konular ile sınav öncesinde yapılan son güncellemelere değinilerek sınava katılacak adaylara yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Tekrar eğitimleri ile ilgili kontenjanlarımızın sınırlı olduğu siz değerli adaylara önemle duyurulur. Zira her dönem yaptığımız eğitimlerimizde bir kaç hafta öncesinde kontenjanların dolması nedeniyle adaylar açısından problem yaşanabilmektedir. 20 Mayıs 2018  İSG sınavı öncesinde yapılacak olan ve konuların en güncel haliyle sınava yönelik olarak işleneceği eğitimlerimizde yer almak için aşağıda bulunan linkten ön kayıt bırakabilir, iletişim sayfamızdaki telefon ve ya adres bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İris Akademi Ön Kayıt

 

 

Share This